top of page
received_652375773002987.jpeg

Посетете
Прекрасна
Охрид

Најдете го вашето сместување од соништата во Охрид!

Удобен дом од 78м² за најмногу 8 гости. 3 минути пешачење до езерото и 800 метри до центарот. Простран стан со се што ви треба за одмор. Врвен модерен и луксузен ентериер за пријатен престој.

Модерен апартман од 62м² за до 6 гости. На 450 метри од центарот и 200 метри од Езеро Охрид. Сместен меѓу магазини, супермаркети, ресторани и кафеи. Бесплатни паркинг места се достапни на приватно подрачје на имотот.

Удобен дом од 58м² за најмногу 4 гости. Овој стан е достапен во истата зграда како и нашиот луксузен стан со 2 спални. Ова е идеално за големи туристички групи, семејства и пријатели кои сакаат да останат блиску еден до друг во нашето домашно соседство.

Нов централен стан точно крај Езеро Охрид со лифт

Модерен апартман од 62м² за до 6 гости. На 450 метри од центарот и 200 метри од Езеро Охрид. Сместен меѓу магазини, супермаркети, ресторани и кафеи. Бесплатни паркинг места се достапни на приватно подрачје на имотот.

Изберете Wow Habitat и секогаш добивајте:

Клима уред и мрежи против комарци за удобен престој.

Samsung Smart HD-телевизор и Wi-Fi за да останете поврзани.

Dyson безжична правосмукалка за лесно чистење.

Неспресо машина, котел за вода за ваша удобност.

Машина за перење и машина за миење садови за да ви заштеди време.

Чисти станови, постелнина и крпи.

Изберете Wow Habitat и секогаш очекувајте:

Брза и лесна комуникација.

Лесно пријавување и одјавување.

Дека престојот во Охрид ќе ви го регистрираме во Полициска станица (согласно македонскиот закон) бесплатно.

Дознајте ги нашите извонредни апартмани за вашето мечтано престојување во Охрид!

Апсолутно се восхитувам што размислувате да го посетите Охрид! Тоа е место кое го носи посебно место во моето срце и немам терпение да го доживеете неговиот шарм и убавина.

Ако барате комфорно место за престој во текот на вашиот Охридски авантуризам, погледнете подалеку! Wow Habitat нуди апартмани лоцирани централно и од првокласен квалитет, кои ќе ви обезбедат да се чувствувате како дома.

Не се сомневајте да ме контактирате ако сакате повеќе информации за апартманите или ако сте спремни да ја обезбедите вашата позиција во еден од чудесните простори на Wow Habitats. Не можам да дочекам да ве посакам добредојде во фамилијата Wow Habitats!

bottom of page